Brasställ 5 delar mässing

473548

BRASSTÄLL, 5 delar, 1900-talets senare del, mässing, höjd ca 64 cm

Bruksskick

Diverse, Metall

Rum 7

Brasställ 5 delar mässing

Budhistorik (10 bud)
3374140
3374135
750
3371495
700
3370400
650
3371494
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.