Brasställ 5 delar mässing

473548

BRASSTÄLL, 5 delar, 1900-talets senare del, mässing, höjd ca 64 cm

Bruksskick

Diverse, Metall

Rum 7

Brasställ 5 delar mässing

Budhistorik (10 bud)
3374140
3374135
750
3371495
700
3370400
650
3371494
650

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer