Vas porslin Kina sommar

473546

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, märke med fyra karaktärer, dekor i underglasyrblått, höjd ca 30,5 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin, Specialauktion

Vas porslin Kina sommar

Budhistorik (11 bud)
3378477
1 300
3377020
3376664
3377019
3376664

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.