Gerald Steffe

473545

GERALD STEFFE (född 1939): "Geburt eines Engels, signerad och daterad Gerald Steffe 1963, olja på duk, ca 16x22 cm

Fack 11

Gerald Steffe

Budhistorik (3 bud)

3378324
3370713
3369924

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.