Brita Hansson sommar

473544

BRITA HANSSON (1918-1979), Hamnmotiv från Ibiza, monogramsignerad och daterad, olja på duk, 65x95 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Tavelvagn 32

Brita Hansson sommar

Budhistorik

2017-07-17 kl 21:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.