Stuart M. Armfield oljemålning

473543

STUART M ARMFIELD (1916-1999): tulpaner, signerad Stuart Armfield, olja på pannå, ca 51x40 cm

Smärre ytskador

Fack 51

Budhistorik (1 bud)

3377129
2017-07-16 12:41:56

2017-07-17 kl 19:27
Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.