Märklin tåganläggning spår Ho

473541

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1900-talets andra hälft, bestående av bl.a: lok 3001, lok 3030, lok 329/1, lok E44039, ca 22 vagnar samt större samling räls, byggnader i plast samt fordon i metall

Bruksslitage, skador, SAV garanterar inte funktionen

Diverse, Leksaker

Märklin tåganläggning spår Ho

Budhistorik (14 bud)
3372056
3 400
3372053
3 200
3371155
3372049
2 800
3371155
2 400

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer