Märklin tåganläggning spår Ho

473541

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1900-talets andra hälft, bestående av bl.a: lok 3001, lok 3030, lok 329/1, lok E44039, ca 22 vagnar samt större samling räls, byggnader i plast samt fordon i metall

Bruksslitage, skador, SAV garanterar inte funktionen

Diverse, Leksaker

Märklin tåganläggning spår Ho

Budhistorik (14 bud)
3372056
3 400
3372053
3 200
3371155
3372049
2 800
3371155
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.