Vaser tenn Göthlin

473538

VASER, 2 st, tenn, 1980-tal, barockstil, märkta Göthlin, ciselerad reliefdekor, höjd 16,5-25 cm

Bruksslitage

Metall

Vaser tenn Göthlin

Budhistorik (11 bud)
3373597
900
3369224
850
3369150
3369223
750
3369150
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.