Vaser tenn Göthlin

473538

VASER, 2 st, tenn, 1980-tal, barockstil, märkta Göthlin, ciselerad reliefdekor, höjd 16,5-25 cm

Bruksslitage

Metall

Vaser tenn Göthlin

Budhistorik (11 bud)
3373597
900
3369224
850
3369150
3369223
750
3369150
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer