Sideboard Ulferts

473535

STEN ENGDAHL & TAGE OLOFSSON, Ulferts, bokhylla "Ulf", teak, 1960-tal, vitrinskåp, skjutdörrar och öppna hyllplan, höjd ca 174, 201x52 och 61x52 cm

Bruksslitage, fanérskador, repor

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 13

Sideboard Ulferts

Budhistorik (6 bud)
3372780
450
3370392
3372764
3370392
3372622

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.