Sideboard Ulferts

473535

STEN ENGDAHL & TAGE OLOFSSON, Ulferts, bokhylla "Ulf", teak, 1960-tal, vitrinskåp, skjutdörrar och öppna hyllplan, höjd ca 174, 201x52 och 61x52 cm

Bruksslitage, fanérskador, repor

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 13

Sideboard Ulferts

Budhistorik (6 bud)
3372780
450
3370392
3372764
3370392
3372622

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer