Peter Dahl akvarell

473529

PETER DAHL (född 1934): Porträtt föreställande konstnärens mor, signerad Peter Dahl, akvarell på Arches-papper, 76x58 cm

Rum 2

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (9 bud)
3372749
7 400
3372742
7 200
3372747
7 200
3372742
6 800
3372744
6 800

Slutpris SEK:
7 400
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer