Stolar NK

473528

STOLAR, 8 st, 1940-tal, Nordiska Kompaniet, bestående av 2 karmstolar, 6 stolar, shakermodell, rödbok, stolarna skyltmärkta NK R44923-C29147, sitthöjd 48 cm

Omklädda sitsar, slitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar NK

Budhistorik (31 bud)
3373182
3373153
3 800
3370401
3 600
3370398
3 400
3368303
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.