Fersinand Legér färglitografi

473526

FERNAND LEGÉR (1881-1955): Stilleben, signerad och daterad i trycket FL augusti -51, färglitografi, bildmått ca 27x19,5 cm

Tavelvagn 30

Fersinand Legér färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3372346
850
3373270
3372346
750
3372788
700
3372346
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.