Roland Kempe färglitografi

473525

ROLAND KEMPE (1907-1991): Komposition, signerad och daterad R. Kempe, 185/260, färglitografi, ca 40x31 cm

Tavelvagn 30

Roland Kempe färglitografi
Budhistorik

2017-07-13 kl 20:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.