Nils G Stenqvist etsning

473524

NILS G STENQVIST (1934-2005): Komposition, signerad och daterad Nils G. Stenqvist 1975, 268/210, etsning, ca 12x16 cm

Fack 35

Nils G Stenqvist etsning
Budhistorik (1 bud)

3373324
2017-07-13 13:50:14

2017-07-13 kl 14:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.