Nils G Stenqvist etsning

473524

NILS G STENQVIST (1934-2005): Komposition, signerad och daterad Nils G. Stenqvist 1975, 268/210, etsning, ca 12x16 cm

Fack 35

Nils G Stenqvist etsning
Budhistorik (1 bud)

3373324
2017-07-13 13:50:14

2017-07-13 kl 14:48
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer