Soffbord med klaff

473517

SOFFBORD med klaff, 1900-talets andra hälft, teak, höjd 57, utfälld diameter ca 120 cm, resp 60x120

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord med klaff

Budhistorik (21 bud)
3376277
3 600
3376276
3 400
3376209
3 200
3376183
3376181
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.