Soffbord med klaff

473517

SOFFBORD med klaff, 1900-talets andra hälft, teak, höjd 57, utfälld diameter ca 120 cm, resp 60x120

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord med klaff

Budhistorik (21 bud)
3376277
3 600
3376276
3 400
3376209
3 200
3376183
3376181
2 800

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer