Alberts bord 1950/60-tal

473515

ALBERTS, bord, Tibro, 1950/60-tal, mahognyfanér, benställning i koppar, fotavslutningar i form av kulor, höjd ca 44, diameter 39 cm

Visst fanérsläpp, bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Alberts bord 1950/60-tal

Budhistorik (10 bud)
3372430
3369629
3369629
700
3372428
650
3369629
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer