Alberts bord 1950/60-tal

473515

ALBERTS, bord, Tibro, 1950/60-tal, mahognyfanér, benställning i koppar, fotavslutningar i form av kulor, höjd ca 44, diameter 39 cm

Visst fanérsläpp, bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Alberts bord 1950/60-tal

Budhistorik (10 bud)
3372430
3369629
3369629
700
3372428
650
3369629
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.