Hörnskåp allmoge

473514

HÄNGSKÅP för hörn, allmoge, daterad 1805, kurbitsmålad, höjd ca 91, 76x47 cm

Nyckel saknas, skador, slitage

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 18

Hörnskåp allmoge

Budhistorik (9 bud)
3369725
3369688
3369687
900
3369686
600
3369577
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.