Soffor skinn

473511

SOFFOR, 2 st., 2 resp. 3-sits, ljusbeige skinn, troligen Danmark 1960-tal, sitthöjd ca 42, längd 205 resp. 150, djup 78, höjd 61 cm, sittdjup ca 50 cm

Bruksslitage, skinn med viss nyansskillnad

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffor skinn

Budhistorik (28 bud)
3371988
9 200
3371994
9 000
3371988
8 400
3371992
8 200
3371988
7 800

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
5 000