Fartygsventil mässing

473503

FARTYGSVENTIL, mässing, glas, öppningsbar, 1900-talets första hälft, Ø ca 25 cm

Bruksslitage

Nautica/Technica

Monter 10

Fartygsventil  mässing

Budhistorik (23 bud)
3371892
1 800
3371919
1 800
3371892
1 700
3371918
1 600
3371892

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.