Julius Olsson oljemålning

473500

JULIUS OLSSON (1864-1942): Kustlandskap, signerad Julius Olsson, olja på duk, 62x76 cm

Rum 8

Julius Olsson oljemålning

Budhistorik (31 bud)
3372519
15 500
3372518
15 000
3372506
14 500
3372517
14 500
3372506
14 000

Slutpris SEK:
15 500
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer