Julius Olsson oljemålning

473500

JULIUS OLSSON (1864-1942): Kustlandskap, signerad Julius Olsson, olja på duk, 62x76 cm

Rum 8

Julius Olsson oljemålning

Budhistorik (31 bud)
3372519
15 500
3372518
15 000
3372506
14 500
3372517
14 500
3372506
14 000

Slutpris SEK:
15 500
1 514 EUR, 1 772 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.