Carl Einar Fredriksson

473499

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Kvinnlig modell, signerad och daterad C E Fredriksson 1922, olja på duk, ca 46,5x38,5 cm

Färgbortfall

Tavelvagn 30

Carl Einar Fredriksson

Budhistorik (33 bud)
3372579
3372598
3372579
3 800
3372593
3 600
3372579
3 400

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.