Fat skålfat Kina famille rose

473496

FAT, SKÅLFAT, famille rose, SKÅL, porslin, Kina, med blomdekor, 1700/1800-tal, diameter 23 resp. 15 cm

Lagningar och nagg

Orientaliskt, Porslin

Fat skålfat Kina famille rose

Budhistorik (36 bud)
3371816
3371642
3 800
3371622
3 600
3371641
3 400
3371622
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.