Bordsskedar silver

473485

BORDSSKEDAR, 11 st., silver, modell svensk spetsig, Markströms, Uppsala, olika årsstämplar, mestadels 1930-tal, vikt ca 416 g

Silver

Bordsskedar silver

Budhistorik (8 bud)
3371396
3365107
3370899
3365107
900
3370546
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.