Caféstolar

473483

CAFÉSTOLAR, 6 st., 1900-talets början, böjträ, bemålade i rött, etikettmärkta, sitthöjd ca 47 cm

Färgbortfall, slitage

Möbler, Stolar

Rum 22

Caféstolar

Budhistorik (32 bud)
3372638
3 400
3372635
3 200
3372633
3372628
2 800
3372623
2 600

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.