Peter Freudenthla kompositioner

473480

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2+1) Kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1980 2/150 resp. 1988/HC resp. signerad Peter Freudenthal/A. P. Falk, färglitografier, bladstorlek 29x35, 47x44 samt 22x38 cm

Tavelvagn 30

Budhistorik (9 bud)
3371973
650
3371957
600
3371852
550
3371656
500
3371851
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.