Peter Freudenthla kompositioner

473480

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2+1) Kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1980 2/150 resp. 1988/HC resp. signerad Peter Freudenthal/A. P. Falk, färglitografier, bladstorlek 29x35, 47x44 samt 22x38 cm

Tavelvagn 30

Budhistorik (9 bud)
3371973
650
3371957
600
3371852
550
3371656
500
3371851
500

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer