Peter Freudenthal komposition

473479

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1983, färglitografi, 30/90, 56x84 cm

Fack 54

Peter Freudenthal komposition
Budhistorik (15 bud)
3363528
950
3371927
950
3363528
900
3371925
850
3363528

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.