Peter Freudenthal

473478

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1983 resp. 88, färglitografi, 45/75 resp. HC, rammått 71x55 cm

Fack 27

Peter Freudenthal

Budhistorik (12 bud)
3372043
850
3365533
3369555
750
3365533
700
3369554
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.