Badrumsskåp Italien

473474

BADRUMSSKÅP, "Castore", CM Torino, Italien 1960-tal, bakelit och glas, höjd ca 46, 85x14 cm

Smärre slitage, list saknas

Möbler, Hyllor, Design

Rum 16

Badrumsskåp Italien

Budhistorik (7 bud)
3372559
600
3372499
550
3372370
500
3372352
450
3372015

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.