Gösta Gustavsson blandteknik

473471

GÖSTA GUSTAVSSON (född 1931): Fiskare under bro, signerad och daterad Gösta Gustavsson 1986, blandteknik, 16x21 cm

Fack 28

Gösta Gustavsson blandteknik
Budhistorik (1 bud)

3363190
2017-07-05 20:06:01

2017-07-12 kl 10:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.