Jordglob

473469

JORDGLOB, 1900-talets mitt, Columbus Jordglob, Ivar Asp Ab, på träfot, höjd ca 50 cm

Sliatge och bucklor, fot med plakett

Diverse

Jordglob

Budhistorik (3 bud)

3372076
450
3362624
3362624

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.