Gunnar Frössén oljemålning

473468

GUNNAR FRÖSSÉN (född 1948): Komposition, signerad a tergo G Frössén, "Sängen" 86-89, olja på duk, 65x81 cm

Tavelvagn 30

Gunnar Frössén oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3372781
1 300
3372779
3372778
3372777
3372775

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.