Fickur 14 k guld

473460

FICKUR, 14 k guld, mekaniskt urverk, plexiglas, vitemaljerad urtavla, svarta arabiska siffor med röd tolva, innerboett i metal, boettnr. 67441, diameter 32 mm, total vikt ca 25,9 g

Verket går ej vid inskrivningstillfället, mindre bucklor, baksida med gravyr, urtavla med emaljskada, plexiglas med repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Fickur 14 k guld

Budhistorik (7 bud)
3370173
3370172
750
3370171
700
3369549
650
3367599
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.