Mats Hådell oljemålning

473452

MATS HÅDELL (född 1958): Trollmotiv, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 150x100 cm

Rum 16

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3372678
2 400
3372665
3372096
3372095
1 900
3372093
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.