Gunnar Zetterström oljemålning

473446

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 42x53 cm

Budhistorik (4 bud)

3362703
1 400
3362344
1 300
3362702
3362344

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.