Oljemålning Ernst-Joachim Dumax

473439

ERNST-JOACHIM DUMAX (Frankrike, 1811-1900): Landskap med betande kreatur, signerad E. Dumax, olja på duk, ca 32,5x45 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Budhistorik (17 bud)
3379729
3 200
3379727
3379726
2 800
3379725
2 600
3379723
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.