Oljemålning Ernst-Joachim Dumax

473439

ERNST-JOACHIM DUMAX (Frankrike, 1811-1900): Landskap med betande kreatur, signerad E. Dumax, olja på duk, ca 32,5x45 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Budhistorik (17 bud)
3379729
3 200
3379727
3379726
2 800
3379725
2 600
3379723
2 400

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer