Klaffbord England

473437

KLAFFBORD, England, omkring 1800, låda i sargen, mahogny, hjultrissor, höjd 72, 95x64 cm

Repor, ytslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Klaffbord England

Budhistorik (4 bud)

3370384
450
3370364
3370360
3370021

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.