Henri Matisse efter SPADEM

473429

HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket, -53, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm;
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

Fack 1

Henri Matisse efter SPADEM

Budhistorik (15 bud)
3380260
3380070
2 800
3380259
2 800
3380070
2 600
3380258
2 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer