Henri Matisse efter SPADEM

473429

HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket, -53, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm;
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

Fack 1

Henri Matisse efter SPADEM

Budhistorik (15 bud)
3380260
3380070
2 800
3380259
2 800
3380070
2 600
3380258
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.