Johan Krouthén oljemålning

473401

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Höstlandskap, signerad och daterad 1910, olja på duk, ca 73x100 cm

Kundcenter

Johan Krouthén oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3361611
40 000
3361370
23 000
3361200
6 000
3360932
5 000

Slutpris SEK:
40 000
4 028 EUR, 4 576 USD
Utropspris SEK:
70 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.