Diverse silver

473389

BÄGARE, VASER, ETUIER, LJUSSTAKE, GRÄDDSNIPA, SKÅLAR, mm, 26 dlr, silver, 1900-tal, högsta höjd 19 cm, vikt exkl. vas och ljusstake med fylld fot ca 1369 g

Bucklor, gravyr, skador, slitage

Silver

Diverse silver

Budhistorik (2 bud)

3362730
4 200
3361482

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer