Diverse silver

473389

BÄGARE, VASER, ETUIER, LJUSSTAKE, GRÄDDSNIPA, SKÅLAR, mm, 26 dlr, silver, 1900-tal, högsta höjd 19 cm, vikt exkl. vas och ljusstake med fylld fot ca 1369 g

Bucklor, gravyr, skador, slitage

Silver

Diverse silver

Budhistorik (2 bud)

3362730
4 200
3361482

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.