Dietrich Grunewald oljemålning

473376

DIETRICH GRUNEWALD (1900-tal): Skogsglänta, signerad Dietrich, blandteknik och olja på duk, ca 127x91 cm

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
3361643
2 400
3370197
3361643
3361642
3361641

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.