Börge Mogensen stolar

473375

BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets mitt, ek, varav en etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Klädsel o stoppning saknas, ytskador

Möbler, Stolar

Rum 5

Börge Mogensen stolar

Budhistorik (17 bud)
3370802
3370804
1 900
3370802
1 800
3370801
1 700
3370793
1 600

Slutpris SEK:
182 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.