Börge Mogensen stolar

473375

BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets mitt, ek, varav en etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Klädsel o stoppning saknas, ytskador

Möbler, Stolar

Rum 5

Börge Mogensen stolar

Budhistorik (17 bud)
3370802
3370804
1 900
3370802
1 800
3370801
1 700
3370793
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer