Sidobord design Arne Vodder

473373

ATELJÈ GLAS & TRÄ, tillskriven Arne Vodder, Hovmanstorp, byrå, teak, 1960-tal, bär spår av etikett, höjd ca 51, 60x30 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 6

Sidobord  design Arne Vodder

Budhistorik (10 bud)
3370264
3371348
1 900
3370264
1 700
3371347
1 600
3370264
1 300

Slutpris SEK:
182 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.