Sidobord design Arne Vodder

473373

ATELJÈ GLAS & TRÄ, tillskriven Arne Vodder, Hovmanstorp, byrå, teak, 1960-tal, bär spår av etikett, höjd ca 51, 60x30 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 6

Sidobord  design Arne Vodder

Budhistorik (10 bud)
3370264
3371348
1 900
3370264
1 700
3371347
1 600
3370264
1 300

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer