Sidobord design Arne Vodder

473372

ARNE VODDER, byrå, för NC møbler, Odense, Danmark 1960-tal, teak, etikettmärkt, höjd ca 54, 80x32 cm

Bruksslitage, märken på skiva

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 6

Sidobord design Arne Vodder

Budhistorik (9 bud)
3369894
2 800
3369893
2 600
3369892
2 400
3369612
3367740

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer