Thomas Theodor Heine blyertsteckningar

473371

THOMAS THEODOR HEINE (1867-1948): (2) Mansfigurer, signerade och daterade Th Th Heine 1896 resp 1895, blyerts, ca 27x20 resp 33x33 cm

Gulnader och marginalskador

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (2 bud)

3368807
3364169

Slutpris SEK:
32 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.