Miguel Caréra oljemålning

473369

MIGUEL CARÈRA (Mexiko, samtida), "We are the same", signerad Caréra Xlll, olja på duk, ca 105,5 x 101 cm

Rum 2

Miguel Caréra oljemålning

Budhistorik (37 bud)
3366435
4 800
3366432
4 600
3366434
4 600
3366432
4 400
3366424
4 200

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.