Spegel sent 1800-tal

473365

SPEGEL, rokokostil, sent 1800-tal, bronserad ram med detaljer i pastellage, träskuret krön med putto och festonger i pastellage, mått ca 285 x 102 cm

Slitage, skador

Speglar

Spegel sent 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3366413
7 200
3365405
7 000
3365405
6 800
3366410
6 600
3365405
6 000

Slutpris SEK:
7 200
703 EUR, 823 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.