Oidentifierad konstnär

473355

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad, folklivscen från Sydeuropa, 1900-talets mitt, olja på duk, ca 49 x 60 cm.

Fack 22

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (3 bud)

3370344
850
3365143
3361109
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.