Vas i tenn

473350

VAS, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1930/40-tal, höjd 16 cm

Prisgravyr, stötmärken vid mynning, slitage, personnummermärkning

Metall

Monter 9

Vas i tenn

Budhistorik (1 bud)

3371170
2017-07-11 19:40:52

2017-07-11 kl 20:30
Slutpris SEK:
27 EUR, 29 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.