Spegel med konsolbord nyrokoko

473349

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, marmorerad skiva, genombrutet krön med dekor av blomsterurna, spegelns mått ca 186x69, konsolbordets mått höjd 50, 62x30 cm

Smärre pastellageskador och sprickor

Möbler, Övriga möbler, Speglar

Rum 6

Budhistorik (13 bud)
3371143
3 400
3371141
3371139
2 600
3371137
3371135
1 900

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.