Snapsglas i silver

473348

SNAPSGLAS, 6 st , silver, Markströms, Uppsala 1950-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 13 cm, totalvikt ca 377 g

Smärre slitage

Silver

Snapsglas  i silver

Budhistorik (9 bud)
3370437
3370927
1 400
3370437
3369971
3365323

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.