Snapsglas i silver

473348

SNAPSGLAS, 6 st , silver, Markströms, Uppsala 1950-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 13 cm, totalvikt ca 377 g

Smärre slitage

Silver

Snapsglas  i silver

Budhistorik (9 bud)
3370437
3370927
1 400
3370437
3369971
3365323

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer