Spegel gustaviansk stil

473347

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld och bronserad, dekor i pastellage av festonger, ca

Smärre sprickor i pastellagen

Speglar

Rum 9

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (3 bud)

3370221
500
3370250
450
3370221

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.